Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

JaPak Jacek Sławiński

ul. Chyliczkowska 31

05-500 Piaseczno

tel. 22 790 20 20

Firma z opakowaniami i naczyniami jednorazowymi powstała wiele lat temu. W 2020 roku zmieniła nazwę na JaPak i miejsce siedziby.

 

Firma JaPak jest prężnie rozwijająca się hurtownią, która w swojej ofercie posiada duży wybór opakowań i naczyń jednorazowych dla zakładów piekarniczych i cukierniczych, kawiarni, restauracji, domów weselnych, hoteli, przedszkoli, zakładów mięsnych, sklepów oraz zakładów produkcyjnych i gastronomicznych.

 

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów, oferujemy szeroki asortyment opakowań oraz środków czystości m.in.: kubki, sztućce, pojemniki, foremki aluminiowe, flaczarki, miseczki, tacki, talerze, menuboxy, serwetki, ręczniki, worki, reklamówki, płyny do podłogi, środki czystości do kuchni i łazienki itp.

 

Stale rozwijamy się, by swoją wiedzą i doświadczeniem jak najlepiej służyć swoim Klientom. Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty najlepszej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszym atutem jest fachowość, solidność oraz rzetelność w obsłudze Klientów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 


Witryna stworzona na platformie